| onuțadeea a întrebat:

Oare când o să vină Justin Timberlake în România să cânte? Îl aștept de vreo 10 ani să vină și în țara noastră. Măcar la București, că în orașul meu (Râmnicu Sărat) mă îndoiesc. Pentru el m-aș duce și la București să-l văd și să-l aud cântând. Că și așa am văzut Bucureștiul doar de 2 ori în cei 28 de ani pe care-i am.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de 10 ani nu te-ai gandit decat la Justin. Si eu am 28 si m-am gandit sa raspund. Daca vine sau nu e tot aia, viata ta cat e de ok? Sa te gandesti la dezvoltarea ta personala si apoi la distractii. Si mie imi pare rau ca nu l-am vazut pe Michael Jackson dar am alte lucruri prioritare. Daca vine Justin o sa-l vezi, daca nu inseamna ca nu ai pierdut mult. Crezi ca Justin sau alti artisti se gandesc la viata fanilor? Iau banii de pe concert si mai vin poate peste alti 10 ani. Cauta lucruri mai importante in viata. Sa ai un job stabil, sa ai o familie, sa traiesti viata frumos nu doar asteptand pe unul si pe altul.