| Andra_Andrada_1996 a întrebat:

Daca ar veni Justin Bieber in Romania oare cat ar costa un bilet in culise?

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Cum în culise? thinking

păi biletul normal probabil vreo 300 de lei, iar cel vip 500-800. thinking
NU știu dacă e adevărat, am citit undeva.

1 răspuns:
| nimeniooda a răspuns:

Pai depinde si de sala, locul unde se desfasoara concertul, adica se fac si concerte in aer liber si in sali inchise, majoritatea in aer liber sunt gratuite cele inchise costa vreo 300-400 de lei asa ca eu cred ca ar costa un bilet peundeva la 600-800 de lei, dar doar imi dau cu parerea. happy