| lLexii a întrebat:

Ohh... La mine e ceva ciudat. Imi doresc sa cant asa mult dar imi e rusine. Cred ca am voce adica. Cand sunt singur acasa mai cant asa si cred ca am voce. Desi vocea mea trebuie lucrata. Faza e ca nu stiu cum sa incep. Adica unde ma pot duce sau ce pot sa fac? Am auzit ca sunt pe aici copii care compun melodii. Apropo id'ul meu este: Sergiu97s@yahoo.com
Chiar imi doresc enorm sa ajung pe o scena in alta tara si sa imi indeplinesc visul. Funda Funda Funda pentru cei care imi vor da idei cum pot incepe si cum imi pot invinge teama asta! puppy dog eyes

1 răspuns:
| Adriana_1432 a răspuns:

Pai roaga pe cineva sa ti dea lectii de cantobig grin