| Heeeeeii a întrebat:

puppy dog eyes
Am 13 ani și visul meu este sa pot canta.
Am ascultat-o pe Maddi Jane și îmi doresc din ce în ce mai mult sa ajung pe scena.
Sa trec direct la subiect : Am voce, dar nu îndeajuns sa cant melodii care necesita ridicarea vocii. Daca încep sa fac lecții de canto se poate ca vocea mea sa ajung la un nivel mai înalt?
Dau fundiță. :*

3 răspunsuri:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Dap. Daca ai un vis fa tot ce poti si nu te lasa daca intalnesti mici obstacole. Cine stie poate peste cativa ani te vom vedea cantand pe broadway. happy

| bbyu2 a răspuns:

Da. Trebuie sa iei ore de canto si sa nu canti singur/a. Iti poti strica vocea daca nu canti corect. Spor la treaba.