| Heeeeeii a întrebat:

puppy dog eyes
Am 13 ani și visul meu este sa pot canta.
Am ascultat-o pe Maddi Jane și îmi doresc din ce în ce mai mult sa ajung pe scena.
Sa trec direct la subiect : Am voce, dar nu îndeajuns sa cant melodii care necesita ridicarea vocii. Daca încep sa fac lecții de canto se poate ca vocea mea sa ajung la un nivel mai înalt?
Dau fundiță. :*

Răspuns Câştigător
| Kukiii a răspuns:

Heiiii big grin. Si eu am ascultat-o pe Maddi Jane si pot spune ca are un talent foarte mare.Ai voce? Si eu am voce si nu reuseam sa cant melodii care necesita ridicarea vocii si asa m-am decis sa fac cateva luni de cor. Am fost pusa in prima voce si acum reusesc. Cu siguranta daca iei lectii de canto vocea ta va ajunge la un nivel mai inalt. Daca vrei parerea mea lasa-mi un mesaj big grin. Bafta in continuare.