| Akid a întrebat:

Parerea voastra despre melodia andreea banica- lobe in brasil

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place. Bravo ei.
Pa, pa.

| Abcfunny a răspuns:

Imi place melodialove strucklove struck e chiar reusitalove strucklove struck

| Piticaaa a răspuns:

Andreea Banica, comerciala ca intotdeaunahappy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Mie-mi place piesa :]

| marius577 a răspuns:

E ok melodia Love in Brasil.

| L a răspuns:

Nu imi place nici piesa si nici ea.`

| Dia :"> a răspuns:

E okei. Numa' ca nu e asa profunda. thinking Oriqm i se potriveshte vocea pentru tipul asta de melodiibig grin Si e dragutsa piesa happy E buna de asqltat undeva intr'un P'U'B sau club sau what ever :d This tipEhappy
Fundita blushing?

| Stephenye a răspuns:

Ye foarte dragutza.si mie imi place

| wolfer18 a răspuns:

Adrenalinica. Ori "rupi" ringul de dans in discoteca pe ea, ori iti innebunesti toti vecinii, ori daca poti, o asculti la mare viteza cu masina(asta suna mai ciudat, stiu, mai baietesc asa, dar merge, am incercat).

| andreutzapissycutza a răspuns:

Am ascultat pentru prima data aceasta melodie la radio si mi-a placut la nebunie.Eu spun ca e super faina.

Răspuns utilizator avertizat
| Steffyy a răspuns:

E faina melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supaer tare melodia