| lavinia_2304 a întrebat:

pe cine ati alege andreea balan sau andreea banica. fac un sondaj pentru mie imi place mai mult de andreea banica si as vrea sa aflu parerea voastra (daca vreti argumentati)

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Andreea banica o aleg. DEcwe? Ptr ca arata mai bine, are o voce mai buna si este antrenata, a lui andreea balan este mai putin big grin

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Miemi plac amandoua pentru ca amandoua sunt frumoase si amandoua au voce.Nu pot sa aleg

| push2gl a răspuns:

Andreea banica e mai frumoasa si are voce

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Andreea Banica

| dalia_7907 a răspuns:

Imi place de amandoua.dar as alege-o pe Andreea Balan.

| creta a răspuns:

Tu fata tu nu ai cu ce sa iti ocupi timpu?
du-te la biserica si roaga-te la divinitate si fa acolo alegeri intre maria magdalena si maica domnului esti mai castigata pa