| StJimmy a întrebat:

Pareri
http://www.youtube.com/watch?v=izGYVbO3_BQ

Da, accept si critica, CONSTRUCTIVA

(tin sa specific ca aceasta "intrebare" este pusa pentru a 3-a oara special pentru domnul woodenpints91:) )

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Salut! bravo, canti fain. Nu te pot critica, stiu ca sunt ore pierdute pentru a crea ceva fain. Felicitari happy

| StJimmy explică (pentru SamSon):

Hei, cel din clip este un prieten. Oricum! Saru' mana pentru vizualizare! happy

| SamSon a răspuns (pentru StJimmy):

Nici o problema.

| RockNbeer a răspuns:

Prefer vocile masculine.

| SilentSuicide a răspuns:

Wow chiar mi-a placut, vreau sa zic nu prea imi plac multe melodii dar acea melodie e super si sa nu mai vorbesc de vocea pe care o are. Practic vorbind, o melodie perfecta happy