| nbghgkj a întrebat:

Parintii mai nu ma lasa sa merg in vara la rhcp, cum ii pot convinge?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Ma scuzi. Eu te-am spus parerea mea, si despre ce as face eu. Parerea parintilor ar fi ultimul lucru la care m-as gandi Incearca sa porti o discutie serioasa cu parinti tai sa le explici ca concerul acela este foarte important pentru tine.si ca chiar iti doresti sa mergi,si ca ai face totul sa poti ajunge acolo Daca nu merge nici asa, clar incepi cu amenintarile. Le spui ca nu te intereseaza parerea lor si ca tu oricum o sa te duci... Daca nici asa nu merge, te uiti la concert pe youtubewinking

22 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Strange tu bani pentru bilet. Sa vezi ca te lasa!
Eu ce sa mai spun ca ma duc la OstFest si ai mei nici nu stiu inca. Trebuie sa dorm 3 nopti pe undeva prin Bucuresti, dar inca nu stiu unde laughing
Bafta!

| Bogdanux a răspuns (pentru LastChance):

La chestia cu dormitul ma gandesc si eu si n-am gasit vreo solutie laughing.

| LastChance a răspuns (pentru Bogdanux):

Mergi si tu la OstFest? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Pana la vara ii convingi tu cumva, succes

| nbghgkj explică (pentru mona):

Da nu vrea

| mona a răspuns (pentru nbghgkj):

Linguseste te pe langa ei si fale pe plac poate se razgandesc

| RockNbeer a răspuns:

Care este motivul pentru care nu te lasa?

| nbghgkj explică (pentru RockNbeer):

Pai sa plec cu 5 baieti la 14 ani si sa stau cu ei 2 zile... cred ca asta ii ingrijoreaza, bine nici pe fratimiu care are 16 nu il lasa la concert asa ca... nu prea am sanse

| RockNbeer a răspuns (pentru nbghgkj):

Rhcp nu vin in Romania in fiecare ziwinking... daca chiar vrei sa mergi.vei merge indiferent de ce spun parinti. @LastChance, Bogdanux Asta ar trebui sa fie ultima vostra grija. unde dormiti. Cand este vorba de un concert de o asa anvergura, putin mai conteaza unde dormi.de fapt.nu are rost sa dormi. Va luati cateva lazi de bere,si uitati de dormit. Repet,Red Hot Chili Peppers, nu vin in Romania in fiecare zi, rezistati cateva zile fara somnwinking

| LastChance a răspuns (pentru RockNbeer):

Eu nu la Red Hot... bla, bla, bla ma duc. OstFestul e altceva. 3 Zile la rand de muzica buna : Dimmu Borgir, Motley Crue si Motorhead. Nu-mi pasa ca de la a doua trupa nu am ascultat nicio piesa, nu pot sa pierd Dimmu sau Motorhead. Nu pot sa nu dorm 3 nopti la rand. Stiu ca am sa ma imbat in fiecare zi si cu atat mai mult trebuie sa dorm laughing

| RockNbeer a răspuns (pentru LastChance):

Scuze.nu am vazut bine ce ai scris.credeam ca tot la RHCP te duci. Gasesti tu un sunt sau un bloc parasit ceva... Presupun ca nu vrei sa dai bani sa inchiriezi o camera la hotel sau ceva de genu laughing Eu personal.aleg santul.ieftin,calduros.si ieftin laughing

| LastChance a răspuns (pentru RockNbeer):

La şanţ mă gândeam şi eu. Să vină ţiganii să mă jefuiască.
Ne întâlnim mai mulţi de pe TPU acolo şi vedem ce facem. big grin

| RockNbeer a răspuns (pentru LastChance):

Depinde ce sunt alegi. Alegi si tu unu mai retras.sa stii ca nu te trezesti dimineata fara bani si fara hainewinking

| LastChance a răspuns (pentru RockNbeer):

Da, mai ales daca aleg unu' din Ferentari.

| RockNbeer a răspuns (pentru LastChance):

Ai mai fost pana acum la vreun concert.in Bucuresti?

| LastChance a răspuns (pentru RockNbeer):

Da, la Amon Amarth si la Bon Jovi.(dar pe atunci aveam prieten) laughing

| RockNbeer a răspuns (pentru LastChance):

Aha.si nu era problema unde sa dormi laughing

| nbghgkj explică (pentru RockNbeer):

Imi place ca discutati la intrebarea pusa de mine, dar nu prea ma ajuta straight face

| Bogdanux a răspuns (pentru LastChance):

Eu ma gandeam pe bancile din parcuri.Sau in masina unui amic [asta daca o sa merg cu el].

| LastChance a răspuns (pentru Bogdanux):

Du-te mă, dacă dormi pe bancă nu te mai ţine gâtu' să faci headbanging şi nici nu dormi bine. laughing Am vorbit mai mulţi de pe TPU şi ne întâlnim acolo. Ni te alături?

| RockNbeer a răspuns (pentru nbghgkj):

Ma scuzi. Eu te-am spus parerea mea, si despre ce as face eu. Parerea parintilor ar fi ultimul lucru la care m-as gandi Incearca sa porti o discutie serioasa cu parinti tai sa le explici ca concerul acela este foarte important pentru tine.si ca chiar iti doresti sa mergi,si ca ai face totul sa poti ajunge acolo Daca nu merge nici asa, clar incepi cu amenintarile. Le spui ca nu te intereseaza parerea lor si ca tu oricum o sa te duci... Daca nici asa nu merge, te uiti la concert pe youtubewinking

| nbghgkj explică:

Am 14 ani si ar trebui sa dorm la o familie de prieteni din Bucuresti care ei nu o cunosc deja. P.S. am strans bani pentru bilet pe gazonwinking