| Gizăz a întrebat:

Pastila muzicală de azi:

http://youtu.be/kvDMlk3kSYg

Ce părere aveţi?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ooo, asta da! E printre preferatele mele.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Interesant; sună bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca Abba o canta.

| Buresbista123 a răspuns:

Imi place mai mult Rivers of Babylon

| Buresbista123 a răspuns:

Ce faci tu ar trebui facut prin scoli,un fel de istorie a muzicii,in care micii bagabonzi sa invete ca muzica nu se rezuma numai la Alex Velea,Antonia,Lady Gaga,Bieber etc
Acest lucru, din pacate, nu se va intampla prea curand, pentru ca pur si simplu nu are cine sa o faca, mai importante sunt cornurile si lapticul expirat...

| Gizăz explică (pentru Buresbista123):

Ar fi redundant. Ăia care au capacitatea pentru muzica asta o vor descoperi singuri. Restul vor auzi degeaba de ce postez eu.

| Buresbista123 a răspuns (pentru Gizăz):

Nu e chiar asa, mintea se formeaza, dar din pacate in mometul de fata scolile seamana foarte bine cu niste stane, de aici si numarul enorm de oi din societate

| Gizăz explică (pentru Buresbista123):

Poate am eu o viziune prea cinică asupra societăţii. Dar oricum, asta e ultima problemă a sistemului educaţional. Mai întâi să vedem cum facem ca un profesor debutant să nu mai câştige mai puţin ca un gunoier. După renovarea şcolilor, după construirea altora noi, după eliminarea materiilor inutile şi a programei la fel de irelevante. Abia apoi ne putem concentra pe lucruri fine ca asta.

| Neberius13 a răspuns:

Imi aminteste de Turisas. Fain.