| ody a întrebat:

Pe 14 august o sa am majoratul si nu prea stiu ce muzica sa-mi pun la majorat! Voi ce mi-ati recomanda? Eu ascult house, dance, vreau orice melodie dar sa fie ritmata(in afara de rock, sau muzica populara si fara manele), eu am o lista de melodii dintre care va trebui sa mai selectez! Voi ce ati avut la majorat? cum a fost muzica? Multumesc pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sfat daca ai manelisti: Baga manele.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Angajeaza un Deejaywinking

Papa happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc fara rock?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu lipseasca Lady Gaga(o petrecere parca nu are acelasi farmec fara ea;))), poti alege ce melodie iti place, eventual iti poti intreba invitatii care e preferata lor si o alegi pe cea care s-a pomenit de cele mai multe ori. Mie cea mai potrivita imi pare Bad romance.Nu te feri de melodiile mai vechi, important e sa creezi atmosfera, nu sa-i pui la curent pe invitati cu cele mai noi piese;)). Mai poti pune melodii precum Rihanna-Rude boy, Dan Balan-Chica bomb, Ke$ha-Tik Tok, Timbaland-Morning after dark, Mamasita, Morena etc.Desi majoritatea nu sunt pe gustul meu, am observat ca prind la public;)). Sa pui si cateva melodii mai lente, va fi momentul in care va merge si un vals. O alta, melodie pe care ai putea-o pune e: http://www.youtube.com/watch?v=BnLKQWIISJY. Mai cere-le parerea si invitatilor, pentru a te asigura ca melodiile alese corespund(intr-o anumita masura) cu gusturile lor. Distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.puggled.com manele vechi asculta si sa vezi ce dansuri o sa iasa