| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine preferati mai mult:
1) Grasu XXL
2) Guess Who
3) Maximilian
?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Maxi love struck

| Dumnezău a răspuns:

Toti baietii astia trei sunt de la Okapi.Si trebuie sa fii cretin sa pui semn de egal intre Okapi si rap de calitate.Toti trei sunt slabuti rau de tot,mai ales primii doi,care, de ceva vreme, fac un fel de pop-rap cu influente de dance.Eu aleg Titanii la faza asta,adica Haarp Cord si CTC-u', sapte pitbulli scapati din lesa, in special Cedry2k si Deliric1.

| SongElena a răspuns:

Nu pot sa aleg.:X

| Damii a răspuns:

Guess who...macar inteleg ceva din melodiile lui laughing

| JustDeedee a răspuns:

Maximilian! Inca nu a ajuns asa comerciant si sa faca orice pentru bani happy

| VanillaCh0c0 a răspuns:

Da,cum spune Deedee, Maximilian puppy dog eyes.