| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Hei,intrebarea mea e:Ce artisti stiti in gen Maximilian,Nane,Guess Who, Grasu XXl?

Răspuns Câştigător
| Astrid47 a răspuns:

Nu prea mai sunt de genul. Sunt multi care canta underground cum ar fi : Doc
Deliric
Vlad Dobrescu
Nwanda
Aforic
Cedry2k
Dragonu
Chimie
Alan
Kepa
Pacha Man
Sisu
Carbon
Praetor
Underman
ADN
Sub7
Vexxatu' Vexx
Raku
Junk
Samurai
Flou Rege
Omu' Gnom
Rappa
Dragos Leasa
Pietonu
Batique
Subsemnatu'
Stress
Stripes

Si ar mai fi, dar momentan astia mi-au venit in minte

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Deliric, CTC, Parazitii, Veritasaga.

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Pe dracu,nu! Nu pune jumate' din Armada si Parazitii pe aceeasi treapta cu alde Maxi,GW,curva lui Cheloo, sau Nane.E blasfemie impotriva rap-ului ce si-a pastrat nobletea, spre deosebire de slagarele, porno sau nu, scoase recent de cei de la Okapi.

| SongElena a răspuns:

Poi pe care ii stiu eu sunt : Maximilian,Nane, Guess Who, Grasu XXl, Spike, Mitza, What's up, Paraziti...cam atatbig grinbig grin sper ca te-am ajutat!

| MissxD a răspuns:

Tranda, Spike, Skizzo Skillz

| lunathemoon a răspuns:

Cred ca CRBL, Mitza si Parazitii.

| LarisaDragomir a răspuns:

Daca ai stii cati sunt:Skizzo skilz,Cosol,fosyla,Mitza,nimeni altu`,puya,parazitii,BUG mafia,Elly,Kamelia,SiSu,Indiferent, BeBBe,anonim,Alex, Connect-R, Rama, Doze, etc.

| Astrid47 a răspuns:

Nu prea mai sunt de genul. Sunt multi care canta underground cum ar fi :
Doc
Deliric
Vlad Dobrescu
Nwanda
Aforic
Cedry2k
Dragonu
Chimie
Alan
Kepa
Pacha Man
Sisu
Carbon
Praetor
Underman
ADN
Sub7
Vexxatu' Vexx
Raku
Junk
Samurai
Flou Rege
Omu' Gnom
Rappa
Dragos Leasa
Pietonu
Batique
Subsemnatu'
Stress
Stripes

Si ar mai fi, dar momentan astia mi-au venit in minte.