| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine preferati mai mult:

1. Smiley
2.Connect-r
3. Alex Velea.

Răspuns Câştigător
| Booster97 a răspuns:

Cheloo,Ombladon,Eminem...

| anonim_4396 explică (pentru Booster97):

La fel si eu, dar fara Eminen. Imi place si Rap-ul dar si Dance-ul.

15 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Smiley

| CautNume a răspuns:

Niciunul.Singura diferenta dintre ei este ca Alex Velea este penibil.

| BuBu2006 a răspuns:

Alex Velea si Smiley sunt mai talentati dupa parerea mea! Sincer nu am un preferat! Dar cel mai mult imi place Alex Velea... Smiley era unul dintre preferatii mei. dar el deja are melodii care sincera sa fiu, parca nu il caracterizeaza... sunt tot dupa succes cum se spune! Deci Alex Velea! happy

| anonim_4396 explică (pentru BuBu2006):

Dar Connect-r?

| BuBu2006 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nu prea ascult! Deaceea nu mi-am spus parerea despre el! Tu pe care il preferi? thinking

| GabiiHaș a răspuns:

Mos Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aleg varianta 4.

| HermioneLove a răspuns:

1. Smiley
2. Conecte-R
3. Alex Velea
Exact in ordinea pusa de tine laughing

| Stefanyax0 a răspuns:

Alex Velea nu este genul meu, este genul lui Connect-R laughing Deci Smiley big grin

| omik a răspuns:

Smiley...e mult mai "normal k alex velea sau connect-r. R3Sp3cT Smileywinking. Intr-o mica mare masura...prefer ombladon, bitza big grin hip-hop. Dar Smiley se descurca ff bine cu muzica lui.:X

| anonim_4396 explică (pentru omik):

Da si eu prefer hip-hop, dar ascult mereu si dance pentru ca chiar daca versurile nu au nicio noima macar sunt ritmate.

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Smiley

| geanny14 a răspuns:

Smiley este preferatul meu! Dar toti canta super, imi plac toate melodiile lor. Inainte nu imi placea Connect-r, dar dupa ce s-a tuns e super frumos! love struck
Alex velea cred ca e cam exagerat cu muschii laughing.Imi plac tatuajele lui. big grin

| Toma_Ioana_1977 a răspuns:

Alex velea:*