| Adriana_8922 a întrebat:

Pe cine preferati dintre alex velea si connect-r? raspuns sincerwinking

Răspuns Câştigător
| darling a răspuns:

Alex velea e dragut raw dar imi plc mai mult stilul lui connect-r si e si el dragut si mai ales are curaj sa rec cine estewinking

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer Connectr.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Connect-r pentru faptul ca are curajul sa recunoasca cine este si nu ii e rusine cu astawinking

| BubuLina999 a răspuns:

Connect-r. imi place mult voacea lui, stilul pe care il abordeaza

| NUUSTIU a răspuns:

Connect-R love struck

| mhg a răspuns:

Să mă gândesc...pe nici unul.

| icegirl96 a răspuns:

Connect-Rlaughing

| babygyrl a răspuns:

Connecte-r.imi place vocea si are niste melodii super.:*:*

| IrenneDrt a răspuns:

Alex velea happy love struck

| ღByByღ a răspuns:

Connect-R:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex velea e foarte dragut dar imi place si connector ca amandoi sunt draguti