| Kittynika a întrebat:

Pe contul meu de pe youtube am puse cateva melodii descarcate tot de pe youtube, si cateva melodii care le-am facut eu cu program de facut clipuri.am pus poze melodia si versurile si afurisitii imi zic mie ca, clipurile facute de mine is copiate de nu stiu unde ca nu is originale si mi le-or blokat si sa imi stearga contul. Ce poate fi? sau ce pot face?

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Păi normal să îti zică asta...
Şterge videoclipurile în care nu ai drepturi de autor happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pesemne ai incalcat drepturi de autor si/sau regulile stabilite de youtube. Nu stiu daca o sa rezolvi ceva dar le poti scrie si sa explici situatia, stii cum se zice "incercarea moarte n-are!" Succes si numai bine!

| AlabalaAnonim a răspuns:

@Copyright - inseamna ca nai drepturi de copie, a clipurilor si astea, chiar melodiilor, inseamna stergerea contului sau chiar puscarie in unele cazuri