| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce asculta muzica rock. Ce parere aveti de melodia asta? Ill Nino - This time's for real http://www.youtube.com/watch?v=UVo1EWEm13o&ob=av2e
Chiar daca nu e foarte cunoscut tipul eu cred ca canta bine. Voi ce ziceti? Funda pentru raspunsul care imi place cel mai mult

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Nu e rea melodia, dar nu mi se pare nici foarte buna.

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu-metal de la Roadrunner? Nu, mersi.Are si sunetul acela caracteristic rock-ului comercial, cam fara substanta, si nu-metal-ul e printre cele mai slabe sub-genuri.Nici nu prea are ritm.

| Laura a răspuns:

Nașpa.

| Downfall a răspuns:

Sincer, nu-mi place. Prea comercială, fără emoţii. Nimic special...

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Bai decat sa va consumati 40 de calorii ca sa scrieti un raspuns ce reflecta inteligenta voastra mai bine ati tacea din gura si v-ati vedea de treaba voastra!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Încearcă să accepţi şi părerile negative atunci când pui o întrebare.

| Gorath a răspuns:

Puţin spus hidos.De la prima secundă mi-am dat seama că e de un comercialism teribil...Şi ce-s cu sunetele de pe calculator din primele clipe ale melodiei,că aia nu e chitară electrică? Rock-ul n-are nevoie de asta,şi dacă are, atunci e rock comercial, cum e ăsta.

| Mangustă a răspuns:

Zic ca prea va apucat pe toti iubirea re rock in noaptea asta, iar melodia e genu ala pe care o asculti ca disperatu o saptamana intreaga apoi iti dai seama ca nu e mare lucru de ea si treci la alta. (no comm. e doar parerea mea...)

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru Mangustă):

Bai desteptule ala care esti. Eu ascult rock de cativa ani nu ma "apucat iubirea de rock in noaptea asta ". Pun pariu ca esti unu de ala de la tara care nu asculta decat manele si nu are IQ-ul mai mare de 50.

| Bitter a răspuns:

Penibil! Spui ca asculti rock de cativa ani dar tu habar n-ai ce trupe sunt comerciale.Toata ziua ai intrebat care trupe sunt comerciale si care nu, chiar si acum.
Mai bine tine-ti dragostea pentru rock acasa...Te faci de ras!

| Nucreeed a răspuns:

Loool...prima melodie rock care nu'mi place deloc sa mor aici pe loc...rolling on the floor

| Pentagram a răspuns:

Nu e wow.happy Dar merge.puppy dog eyes

| BiancaAw a răspuns:

Stii macar ce spune in melodie?! Te intreb deoarece multi vad ca asculta rock dar habar nu au ce spun in melodia respectiva sau daca intreb ce formatii asculta, imi spun 2 3 dupa muzica comerciala. Cat despre melodie chiar nu-mi place depinde de starea fiecaruia cand asculta o anumita melodie :d

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru BiancaAw):

Bineinteles k stiu ce spune. Le am cu engleza destul de bine. Pana la urma ce trupe sunt comerciale si ce trupe nu sunt comerciale?