| Coloringthevoid a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta: www.youtube.com/watch?v=pCxROBAeHNU
Eu sunt singurul care asculta genul asta de muzica?

24 răspunsuri:
| Coloringthevoid explică (pentru RainmakerX):

Mersi..Si eu stiu 3 melodii din cele pe care mi le-ai trimis.

| AirănMeidăn a răspuns:

ar fi bine sa fii tu singurul care asculta asemenea tampenii, crede-ma

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Din cauza oamenilor ca tine nici nu pun prea multe intrebari pe Tpu..Nu inteleg care e placerea ta sa creezi certuri dintr-un motiv ca asta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depresiv si plictisitor. Ma duc sa iau un prozac.

| Sociopat a răspuns:

Groaznic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ești singurul care ascultăhee hee
Imi place thinking

| Neberius13 a răspuns:

Da ești singurul, de asta are atâtea vizualizări, și de asemenea de asta se mai produce, special pentru tine. Simte-te special

| Coloringthevoid explică (pentru Neberius13):

Nu asta era idea.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Coloringthevoid):

eu nu am creat nici o cearta, doar mi-am spus parerea, nu? dar daca tu vrei sa ne certam pe tema asta eu n-am nici o problema
uite, nightcore-ul sunt doar niste melodii pitched up, nimic mai mult, cu o imagine cu un personaj din anime pe fundal ca sa para mai kawaii sa atraga otakus/weebs

am vazut oriucm ca i-ai zis lui neberius ca "nu asta era ideea"
pai care era ideea?

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Pai cand ai pus raspunsul cum te asteptai ca ar trebui sa-ti raspund?

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Tu ti-ai spus parerea dar in acelasi timp ai jignit o melodie care mie imi place..Nu poti sa pui raspunsul ala fara sa cauzezi o cearta.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Coloringthevoid):

frumos si civilizat
pai nu/

| Neberius13 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cum îndrăznești să îți spui cu sinceritate parerea atunci când ți se cere. Ce comportament de ţâgan needucat, nu-i potrivit pentru o domnișoară ca dumneavoastră.

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Da-mi un exemplu.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Coloringthevoid):

ce exemplu?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Neberius13):

acum o sa o bage pe aia cu "pot asculta ce vreau si tu nu ar trebui sa ma judeci dupa ce ascult"
pai ar trebui pentru ca in general ce asculti spune cate ceva despre tine, si nu cred c-am intalnit in viata mea o persoana cat de cat interesanta si "inteligenta" care sa asculte nightcore, din contra. parca vad ca e fan naruto si tokyo ghoul sau

deci ma oprisem acolo ca sa ma mai uit prin intrebarile lui, si ca sa vezi: Coloringthevoid intreaba:
Stie cineva cand incepe sezonul 3 din Tokyo ghoul? Dau funda.

prea bine atunci, coloringthevoid

| Neberius13 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Câtă nesimțire, acuma te iei și de desenele lui preferate. N-ai voie să-l judeci după faptul că e evident un weeaboo. Poate fi și violator, n-ai voie să-l judeci, te bate dumnezo.

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Ok..Nu inteleg ce legatura are Tokyo ghoul de a face cu asta.Da, ce ascult spune multe despre mine e adevarat.Dar nu vad nimic rau in a asculta nightcore-_-Dar ok, cum zici tu.Chiar si daca m-as certa in fiecare zi cu tine nu as rezolva nimic.

| Coloringthevoid explică (pentru Neberius13):

Ok,si anime-urile nu sunt desene.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Coloringthevoid):

e adevarat
daca ai inceta din a mai asculta nightcore sau macar la a mai spune ca nu e nimic in neregula cu faptul ca o faci, atunci ai rezolva ceva

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Da..Ai dreptate! Acum mi-am dat seama.

| TrialByFire a răspuns:

Sper sa si ramai singurul care asculta asta