| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Pentru cei interesati http://www.metalhead.ro/......116274-l-1 Nu am citit cu mare atentie ca nu am avut timp.Nu sunt mare fan Iris dar imi pare rau ca pleaca pentru ca era o trupa buna. Oricum, am auzit ca il va inlocui cineva.Repetitiile vor incepe din septembrie.Cine va fi noul solist?
-dau funda.

3 răspunsuri:
| Blasphemy a răspuns:

O să fie Toni Şeicărescu.
Acum îmi dau seama cum s-au pentrecut lucrurile, a revenit Kempes de la Cargo şi a plecat Cristi de la Iris, păcat.
Niciodata nu am fost aşa dezamăgit.Toata ziua am stat şi am mumurat:"Iar când noi nu vom mai fii Va veti aminti că a fost odată Iris!
S-a dus floarea rock-ului românesc.

| Blasphemy a răspuns (pentru Blasphemy):

Murmurat***