| Anonim5566 a întrebat:

Pentru directioneri: cel ce imi spune cele mai multe lucruri despre Harry Styles (data nasterii, despre familie, pasiuni etc.), primeste funda si vot :*

1 răspuns:
| pego a răspuns:

(născut pe 1 februarie, 1994) este un membru al-o singură direcție, împreună cu Liam Payne, Tomlinson Louis, Horan Niall, și Malik, Zayn. El este cel mai tanar membru al grupului. El este cel mai tanar dintre cei doi copii mai mari, cu stiluri săi Gemmer surori, sa născut în Evesham, Worcestershire, Anglia la Des Stiluri și Cox Anne. El are o sora mai mare, Gemma. Când Harry a fost de șapte ani, parintii sai au divortat. Mama sa recăsătorit mai târziu, să se răsucească Robin. Ca un copil iubit Harry cântând. El este listat lui Elvis Presley ca fiind unul dintre influentele sale.
Crescând Harry a trăit în Holmes Chapel, Cheshire, Anglia și a participat la Scoala de zboruri Holmes Chapel, o scoala de stat cuprinzător. familie
Harry este foarte aproape de mama sa, Anne, și sora lui, Gemma.

Relații
Caroline Flack

Harry datat pe scurt Flack Caroline, în 2011, când a fost de 17, iar ea a fost de 32. Relația lor a provocat controverse pe scară largă, din cauza diferenței lor cincisprezece ani vârsta. S-au întâlnit în 2010, în timp ce Harry a fost un concurent pe X Factor, iar Caroline a fost co-gazdă a show-companion, Factor Xtra. Harry ar fi de multe ori flirt cu Caroline în timpul interviurilor, precum și a recunoscut a fi atras de ea. Romantic zvonuri au crescut după octombrie 16, 2011, când a fost raportat ca Harry și Caroline au fost observate la un sarut la X Factor dupa petrecere. Atât a negat că a fost o relație. Zvonurile au nedovedit până în decembrie 2011, când a fost văzut părăsind casa ei din Londra devreme în dimineața, după ce a petrecut noaptea.
De-a lungul relației, Caroline a primit amenințări cu moartea de la fani in mai multe singură direcție, precum și media intensă control în timpul relației. Deși la momentul nici nu au confirmat au fost împreună, la 26 ianuarie 2012, prin intermediul Twitter Harry dezvăluit relația sa încheiat reciproc. [3] Ea și Harry rămân în continuare prieteni.

Taylor Swift

Harry și Taylor
Harry și Taylor au fost vazuti tinandu-si mainile la New York. Acest lucru a dus la presupunerea că ei erau un cuplu. Recent, ambele au confirmat relația, care a dus la izbucnirea deranjat de ambele părți ale fandoms.
Relatărilor, s-au despartit la inceputul lunii ianuarie, după ce a petrecut Anul Nou împreună. [4]

tatuaje
Harry a acumulat peste 30 la tatuaje mici mijlocii în ultimul an
sper ca ajunge