| Voicu_Georgiana_1995 a întrebat:

Hey Directioneri!
Care imi spune cele mai multe lucruri (biografia) despre Harry Styles, primeste funda. So..care?

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Inaltime:
1, 78 m
Data nasterii:
1 februarie 1994(18 ani)
Zodia:
Varsator

1. numele lui real/intreg este Harol Edward Styles; liam ii spune Hazza
2. ii plac fetele cu forme
3. a avut un hamster care se numea Hamster
4. ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
5. majoritatea iubitelor lui au fost blonde, dar ii plac si celelalte tipuri de par
6. ii place sa-l musti de buza de jos cand va sarutati (mda, daca ajungeti vreodata)
7. cand a cunoscut o fana a avut o mare tentatie sa o sarute (cre'ca era vreo bunaciune)
8. are 1, 78 (din cate stiu...)
9. la pantof are 45
10. nu vrea iubite mai invarsta decat mama lui, care are 43 de ani
11. se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele
12. se faleste ca a facut sex cu peste 6 fete
13. mama lui a zis ca e romantic
14. ii plac ochii si zambetul la o fata; a zis ca gaseste o fata de 110 ori mai frumoasa daca zambeste
15. a mers la xfactor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
16. a zis ca era inca virgin daca nu era xfactor
17. parintii lui au divortat cand el avea 7 ani
18. e cel mai mic din 1d
19. el a avut idea numelui One Direction
20. ii e frica de serpi si de rollercosters-uri (scuze, nu stiu prea bine cuvantul dar ma rog intelegi tu)
21. nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
22. ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze
23. asteapta o fata care sa-l faca "slab la genunchi'' `ce mai expresie, n-o prea inteleg`
24. ii plac pisicile
25. vrea ca prima lui fata sa se numeasca Darcy
26. mereu saruta la prima intalnire
27. melodia lui preferata este john mater - free fallin'
28. aici sunt cam bulversata, dar se pare ca ii plac mult si melodiile coldplay - paradise si chris de bouraght-lady in red
29. ii place sa gateasca
30. daca chiar iubeste o fata va gasi o scuza ca s-o sarute la fiecare 5min
31. cand vb cu cineva se uita adanc in ochii cineva-ului ala ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenie...

Mai era răspunsul, dar poftim! Sper că eşti mulţumită! big grin

2 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Http://www.thehitsradio.com/music/features/101-harry-styles-facts/
1001 de lucruri. gasesti acolo pentru oricare membru 1d, dar este in engleza

| ianaa a răspuns (pentru ianaa):

Pardon 101 nu 1001. am gresit puppy dog eyes