| Cryssu95 a întrebat:

Pentru fanii Haarp Cord.ce parere aveti de piesa Dezradacini? Haarp Cord se citeste nu se asculta!winking

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Ooo, ce intrebare interesanta, in sfarsit!
Parerea mea e ca tot albumul e foarte bine lucrat, nemaipomenit! Iar despre piesa Dezradacini, pot spune ca e o piesa minunata, cu un mesaj pur si simplu adevarat si pentru cei care pot sa il simta, oameni astia incearca sa lupte contra raul omenesc aducand fericirea si pacea in fiecare dintre noi. happy

2 răspunsuri:
| Cryssu95 explică:

Da si pentru asta au tot respectul meu big grin Oricum albumul il ascult incontinuu de 2 zile intruna laughing App.ce parere ai ca Cedry2k vrea sa se retraga?, eu una il inteleg sau cel putin incerc, el vrea pace dar noi il vrem pe scena sa o dea cum numai el stie crying

| DarkTheory a răspuns (pentru Cryssu95):

Pai uite, citeste ultimul mesaj pe care la lasat:
"Ăsta e ultimul mesaj pe care îl mai transmit: fiţi mai buni şi împrăştiaţi cât mai mult dragoste în jurul vostru. Ăsta e ultimul mesaj pe care mai sunt în stare să îl transmit. Şi asta aş vrea să reţineţi din tot ce-am scris până acum. Vă mulţumesc. În general nu trebuie să vă pară rău când un artist sau altul sau mai mulţi părăsesc scena, nu înseamnă că a renunţat la nimic. N-o fac din cauza banilor, nu e nicio strategie. O fac pur şi simplu pentru că nu cred că am găsit cea mai bună metodă de a ajunge la inimile voastre. Şi sunt dator… Muzica n-a valorat mai mult ca viaţa. Indiferent ce fel de muzică, viaţa contează mai mult ca orice. Înţelegeţi? Anumite valori nu le pot înlocui cu muzica. Asta înseamnă că fiecare trebuie să ne urmăm drumul nostru, indiferent de voinţele celorlalţi şi indiferent de iluziile care ne prind pe parcurs. Nu ma las, frate, doar schimb arma. Multumesc că aţi fost alături de mine, am reuşit să scot 4 materiale datorită vouă."
Dupa asta cred ca ai inteles, totusi Cedry2k nu o sa plece inveci, piesele lui o sa ramana mereu si cine stie, poate ne va face ceva surpriza in vitor happy