| InVisible99 a întrebat:

Pentru fanii Michael Jackson...Cum ati "cunoscut" muzica lui si cand? Ce va place cel mai mult la el si de ce? Funda care mi se pare cel mai fain argument big grin

2 răspunsuri:
| fffandreeea a răspuns:

Pai eu ma uitam la tv si se zicea ca a murit Michael. pana atunci nu ascultasem nici o melodie de-a lui.a aratat la tv niste mel de-a lui si apoi m-am uitat ca mtv ca ii dadeau melo mereu.am ascultat si atunci m-am indragostit de melodiile lui.sunt foarte frumoase.ma linistesc si imi provoaca o stare relaxanta. daca sunt suparata. melodiile lui ma aduc cu picioarele pe pamant ca sa spun asa :Xare o voce uimitoare si imi plac pasii lui de dansbig grin:X

| hapyyy a răspuns:

Eu am vazut la televizor cand au anuntat ca a murit, si atunci am intrat pe youtube si am ascultat melodiile lui si am plans 2-3 luni dupa moartea lui...am fost distrusa si de atunci am toate melodiile lui pe telefon si ii stiu toata viata, sunt indragostita de el, am 2500 de poze cu el pe telefon, cand ii ascult melodiile ma imaginez pe scena cu el cand canta"you are not alone" este genial, noaptea adorm cu melodiile lui si pur si simplu ma ajuta sa trec peste toate, cand mi-a murit catelul pe care il aveam de 5 ani si a copilarit cu mine am ascultat"we are the world" si m-am linistit. sper ca acolo unde e sa ne vada pe noi si sa nu creada ca l-am uitat, eu una il voi avea intotdeauna in suflet, si el pentru mine traieste, nu este mort, este in sufletul meu...