| adinutza_3925 a întrebat:

Cat la suta va place Michael Jackson?

muzica:

infatisare :

Răspuns Câştigător
| GoSsip GiRl a răspuns:

Muzica lui 100%.

Iar infatisarea:98%.

13 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

100% imi place tot la el ...muzica,infatisare... absolut tot:X

| selef a răspuns:

99% muzica
1%infatisare.

| JoJo a răspuns:

Nu sunt fana dar imi place Michael happy muzica lui de fapt...nu ascult mereu ce`i drept dar am o mel preferata: "You are not alone":X suuuuper, pot sa zic k e cea mai frumoasa mel a luihappy

infatisare 1%
muzica 60%

| lifeForJesus a răspuns:

100% muzica restul nu conteaza!

| dragosh a răspuns:

Nu se poate masura placerea atunci cand ii ascult muzica sau il vad in videoclipurilove struck...mai ales cand aud multimea ca urla(special concertul din `92), mi se face pielea gaina.cand incepe smooth criminal...gata deja ma cuprind niste emotiiii de zic ca se afla langa mine si ma privestelove strucklove strucklove struck

| DeeDee_1261 a răspuns:

Buna.
Pai de muzicaa lui 80%.
Dans 100%love struck
Si infatisare 20%
Toti oamnenii il judecau. Dar sa stii ca avea o inima mare si era un om extraordinar de bun si cu un suflet ff mare.Asta apreciez ff mult la elhappyAmi pare rau ca s-a dus de printr noi asa devremesadsad

| RyGoLeTa a răspuns:

1000000000%Tott I love you Mj You Are a Angel, A fost un artist adevarat, nea aratat ca inseamna o muzica adevarata, plus ca a ajutat oamenii si copiii cu 300.000 milioane de dolari.R.I.P MICHAEL JACKSON. MICHAEL JACKSON THE KING OF POP FOREVER♥♥♥ love struck :* Acolo sus el mereu ne priveste sad

| GoSsip GiRl a răspuns:

Muzica lui 100%.

Iar infatisarea:99%.

| AndreeaDeea56 a răspuns:

100% aspect.
100% infatisare.

| cyufulyky a răspuns:

Infatzisare 0. 01%

muzica 35% ca nu prea ascultbig grin

| DoOdO a răspuns:

100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica totul despre el orice despre el 100% ca-mi place ff mult si e si zodia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90%