| anonim_4396 a întrebat:

Pentru Rockeri: Ce parere aveti despre plecarea lui Cristi Minculescu din Iris?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Eu cred ca este cea mai buna decizie pe care a luat-o de cand este el in industria Rock-ului, Iris nu a vrut decat sa fie un "pod" intre Romania si restul lumi pe perioada comunismului, dupa ce a cazut comunismul au venit trupele originale, iar rostul trupei Iris a avut aceeasi sorta cu comunismul.
Sper ca Minculescu dupa toti acesti ani sa vina cu ceva original care sa ajute lumea rock-ului Romănesc

6 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Niste oameni care canta oribil! Ala e rock frate? mie nu imi place deloc, prefer ceva mai modern.

| RockNbeer a răspuns:

Probabil sa săturat sa îi imite pe ac/dc, judas priest, whitesnakes si alti, si probabil vrea un proiect mai original.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru RockNbeer):

El a spus ca s-a saturat de degradarea la care a ajuns tara asta.si vrea altceva ceva mai nou in fine ii dorim cu totii sa se intoarca

| RockNbeer a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Eu cred ca este cea mai buna decizie pe care a luat-o de cand este el in industria Rock-ului, Iris nu a vrut decat sa fie un "pod" intre Romania si restul lumi pe perioada comunismului, dupa ce a cazut comunismul au venit trupele originale, iar rostul trupei Iris a avut aceeasi sorta cu comunismul.
Sper ca Minculescu dupa toti acesti ani sa vina cu ceva original care sa ajute lumea rock-ului Romănesc

| NoShit a răspuns:

Oricum Iris nu mai e ce-a fost la început cu sau fără Cristi Minculescu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well, îmi place Iris, dar n-o să mă dau cu capul de pereţi că a plecat Minculescu.Nu ştiu de ce a făcut-o, dar a fost alegerea lui. Probabil s-a plictisit din moment ce trupa cântă din '84. Să vedem ce va face în continuare.