| LoverholicRobotronic a întrebat:

Pentu fanii kpop~va place trupa nu'est? care este preferatul vostru si ce credeti despre noul album, action? mie imi place la nebunie~^^~

Răspuns Câştigător
| HyunRae a răspuns:

Si mie. Ii iubesc, si trupa si pe ei happy
Albumul cu 4 melodii este super tare...
si cel mai mult imi place de JR (mai ales privirea lui laughing ) dar si de ceilalti.

4 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Iubesc trupa Nu Est:X:X:X Preferatul meu e Ren:X
Si imi place mult mult albumul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MinHyun e preferatul meu! ^^
Super album, ce sa maiwinking

| 2NE1cl a răspuns:

Buna! Daaaaaaa imi place trupa la nebunie! Nu am doar un preferat am 3 :JR, REN SI ARON, DAR SI MINHYUN SI BAEKHO imi plac dar mai mult cei 3.
Si da imi place foarte mult melodia ACTION si imi place si face si i'm sorry

| HyunRae a răspuns:

Buna! Iubesc trupa Nu'est si albumul action.
Preferatul meu este JR fiindca mi se pare cel mai dragut (mai ales ochii lui)