| Nutsea a întrebat:

Cine ii stie skype-ul lui justin bieber?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Iti spun de pe acum, inceteaza cu intrebarea asta inainte sa primesti mii si mii de injuraturi, este foarte enervanta, si nu cred ca tu realizez ca (si sa folosesc o expresie putin mai "cruda") ne doare undeva de Justin Bieber, pentru ca apropo un Substantiv Propriu se scrie cu litere mari, si ca nu stie nimeni din Romania skype-ul lui, si, chiar daca l-ar stii nu l-ar da oricuistraight face

| ndc a răspuns:

In primul rand, nimeni.
In al doilea rand, ce te face sa crezi ca foloseste Skype?
In al treilea rand, de ce in numele lui Inglip ai vrea sa il contactezi pe Justin Bieber?
In al patrulea rand, tot TPU-ul o sa-si bata joc de tine pentru ca ai indraznit sa intrebi asta. Un an nou fericit.