| narutotruefan a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna daca trupa EVANESCENCE mai exista sau s-a 'desfintat'? Pentru ca imi place f. mult muzica pe care o canta si sunt curioasa...

Răspuns Câştigător
| xDcreepy a răspuns:

Baietii din trupa au format o noua trupa, We Are The Fallen. cu o ex-american-idol, Carly Smithson, iar Amy Lee ramane cu trupa Evanescence in picioare, doar ca sunt alti tipi la instrumental. Ideea trupei ramane aceeasi, vocea ramane aceeasi, Slava Domnului, se schimba doar aia din spate pe care oricum nu-i prea observa nimenihappy Noul format Evanescence are de gand sa lanseze un nou album anul acesta, dupa o pauza buna. Cam asta stiu eu despre Evanescence, funda?

2 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Madalina are dreptate, Evanscene...Amy Lee are colegi noi la instrumente iar ceilalti care au plecat au format o noua formatie We are the fallen cu Carly Smithson.Au o melodie care seamana cu una de la Evanscene.We are the fallen-bury me alive cu Evanscene-bring me to life.Ambele sunt superwinking

| Likemecool a răspuns:

Din cate stiu Evanescene s'au desfiintat. Funditssabatting eyelashes?