| kosmynaky a întrebat:

Pot vedea undeva online sau la tv live concertul rammstein de duminica de la Bucuresti? Dau funda big grin.

3 răspunsuri:
| MauriceCorelli a răspuns:

Da' bani pe bilet nu vrei sa dai matale? Ca nici nu e chiar asa scump. Sau asculti de langa Romexpo. Cand va aud ca vreti sa vedeti concerte live la TV imi vine sa va dau cu facaletul in cap, ma, copii.

| kosmynaky explică (pentru MauriceCorelli):

Am 16 ani. Si nu e problema de bani ca am de unde. E problema ca sunt din Botosani si nu am cu cine sa merg pana la Bucuresti. Asa ca iti poti da singur un facalet in cap. happy

| MauriceCorelli a răspuns (pentru kosmynaky):

Nici eu nu stau foarte aproape de Bucuresti (~250 de kilometri pana acolo) da' cand vine o asa trupa, nu mai pui in discutii distanta ce-o faci pana acolo. Sau poate sunt eu prea atasat de Rammstein. Cine te-ar fi oprit sa mergi singur?