| Andra_Andrada_1996 a întrebat:

Pro si contra Justin Bieber? vreau argumente rapid!
ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Smillee a răspuns:

Justin Bieber este un baiat foarte dragut are un glas uimitor ador cintecele lui nu sunt o fana dar pur si simplu il ador are gusturi bune si nu vad nimic rau la el

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi este total indiferent

| Wehrmacht a răspuns:

Mi se rupe de el.Nu ma obliga nici dracu' sa-l ascult si nici n-o s-o fac ca sa ma plang ca idiotu' pe unde apuc.Mi se pare penibil sa faci asta.Strigi in stanga si-n dreapta ca-i un idiot afon sau ce dracu' mai zici si-i faci reclama.
Sunt contro idiotilor de pe you tube.Peste tot numa' Justin Biber vad.

| Kalla a răspuns:

Imi este absolut indiferent.

| BlueViP a răspuns:

Areunele melodii bune, dar personalitatea lui lasa de dorit si e pacat ca este un model pentru multi tineri. Ma declar impartiala.

| xesusn a răspuns:

Sincer mie indiferent.

| Rafaello21 a răspuns:

Pro.Mie imi plac foarte mult cantecele lui si nu spun ca sunt un mare fan dar... imi place cat de cat.