| Hellsing a întrebat:

Pun o intrebare de curiozitate. Ce parere aveti dsp muzica emo core? tongue

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Nici mie nu-mi placetonguelaughing Despre stilul emo. Nu am nimic cu el dar nu m-as face emo in viata meatongue. Viata e frumoasa oricum ar fi ea...si cu bune si cu rele kiss

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi place.
În general nu-mi place nici un fel de trupă emo, mereu mi s-au părut că au furat tot ce se putea din punk și după și-au bătut joc de el.

| FucktheSystem a răspuns:

Stilul emo e de asemenea o imitație a punkului și eu prefer originalul, adică stilul punk.

| Hellsing explică:

Dar stilul emo iti plc?

| Hellsing explică:

Dar stilul iti plc?

| Hellsing explică:

Mie imi plc doar sa am parul emo si sa si asc tongue