| ZoeyMe a întrebat:

Puteti alege dintre:

Miley Cyrus
Jonas Brothers
Justin Biber
Rihanna
Selena Gomez
Eminem
Lady Gaga
Taylor Swift
Daca preferatul meu este si al vostru dau funda.Va rog sa va argumentati raspunsurile sau nu dau funda, chiar daca este corect.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Dintre toti aia, Eminem. Chiar munceste mult, a trecut peste toate idioteniile cu "albii nu canta rap", el chiar este de apreciat, nu ca 50 cent care canta despre droguri si alea alea, sau un echivalent al lui 50 Cent din Romania: Puyastraight face Aia nu-s rapperi, sunt manelisti. Eminem e rap adevarat.

31 răspunsuri:
| ZoeyMe explică:

Mai astept si alte opiniihappy

| ZoeyMe explică:

Mai astept si alte opnii si daca nu vin dau fundita.

| ZoeyMe explică:

Nu, nu va amenintlaughingDoar pentru cine vrea funda, caci ma gandesc ca poate s-au scris 8 din 9 si atunci evident ca cineva il va pune pe cine a ramas.

| pwp a răspuns:

Lady gaga pentru ca este nonconformista si originala!love struck

| Derye a răspuns:

Iuliana04@ Daaa, si face si sex oral.

Dintre aia de mai sus apreciez pe Eminem.

>_>

Chiar daca toti sunt comerciali, eminem e cel mai bun dintre cei mentionati.

| Larette a răspuns:

Eminem. Are melodii adevarate si este un artist excelent.

| Iuliaana a răspuns:

Eminem pentru ca nu multor rapperi le poti asculta melodiile fara sa nu te plictisesti.happy si este serios si face o treaba buna. Acum recent a vrut sa puna capat conflictului dintre 50 cent si jay-z, si i`a reusit. happy

| Rayyy a răspuns:

Okay.sa vedem.
Miley Cyrus, Justin Bieber si Rihanna nu prea imi plac deloc, Miley pentru ca este rebela si relativ falsa, Justin pentru ca este pretutindeni (!) iar Rihanna pentru ca pur si simplu nu este genul meu de persoana, o consider enervanta dintr-un motiv anume...

Imi plac atat Jonas Brothers cat si muzica lor, Selena Gomez pare de treaba si la locul ei, deci si ea imi place, iar cu ultimii trei nu am absolut nimic happy

Ce raspuns elevat am dat laughing)

| Rukhsandra a răspuns:

Rihanna si Eminem.

| louis3 a răspuns:

Eminemhappy
Starul hip-hop, a carui avere este estimata la circa 60 milioane de dolari, a reusit sa revolutioneze mentalitatea tuturor copiilor din lume, si asta din cel putin doua motive: in primul rand, ca este primul rapper alb care a ajuns vedeta in aceasta lume dominata pana nu demult de ''baieti'' de culoare si, nu in ultimul rand, prin talentul si ingeniozitatea cu care da viata ideilor pe care incearca sa le transmita.Peace!

| iuliana04 a răspuns:

Miley Cyrus pentru ca are cintece de diferituri genuri de la linistite asa ca " Stay" ori "The climb" pina la asa ce "Lats get crazy" ori "Party of U. S. A", mai are si cintece moderne ca "Can not be tamed" ori " Liberty walk". Ea nu ramine in urma, este tinara si moderna. Ea se incearca in diferite domenii ca cinematograful de exemplu in filmul "The last song". Dar cel mai important ea are o voce foarte placuta!

| iuliana04 a răspuns:

Lady GaGa pentru ca e super moderna

| iuliana04 a răspuns:

Multumesc raspunsului unui anonim, eu cred la fel, cine nu a fi omul, principal cum el cinta dar nu cine e el.

| Victoria a răspuns:

Eminem si Selena Gomez.

| LNK a răspuns:

Ne ameninti ca nu ne dai funda daca nu argumentam? laughing Dar nu suntem morti dupa funde sa stii.
Si ca sa aleg... ei bine, nu prea pot. Dar totusi : Rihanna, Eminem, Gaga si Taylor Swift.

| heyulika a răspuns:

Jonas Brothers pentru ca sunt trei baieti talentati si amuzanti happy si sunt si foarte draguti happy

| Lol_7072 a răspuns:

Eu zic eminem e un rapper adevarat dar nu stiu de ce am impresia ca preferatul tau e justin bieber rolling eyes mai toate fetitele sunt inebunite dupa el sau fetele ma rog rolling eyes

| IchHabeKeineName a răspuns:

Acel raspuns Anonim fac pariu 100% ca tot Iuliana04 la scrislaughing
Si apoi si. a multumit singuralaughing
Da fac pariu
Si sa revin la subiect...Selena Gomez merge, si Lady GaGa si Eminem.
Bieber prea se baga in seama, Cyrus are un alter-ego maniac de ma scoate din sarite aia Brothers ma enerveaza si nu prea gasesc chestii amuzante in serialul lor, (nu sunt genul de persoana care rade din orice) Rihanna, thinking nu am nimic cu ea, Taylor Swift aud de ea din an in Paste si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminemlove struck.
no0rmaLlove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Derye! eu ascult muzica dar nu critic omul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool selena gomez si lady Gaga cool si justin biber cool rihanna cool si taylor swift cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Biber deoarece este foarte hotarit in ceea ce face si voca unui matur ceea ce are socces. JUSTIN BIBER CEL MAI BUN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il aleg pe justin, deoarece il cunosc foarte bine si ma ajutat cand am avut nevoie si are un talent pe care orice copil si lar dory, nu are aiere de mare vadeta si cand m-am dus pentru prima data in america nu am fost fan nambar one si nici acum nu sunt, dar in viitor mi-as dori sa cant cu el in duet sper justin sa ajungi undeva mai presus dect esti acum si nu uita eu team invatat sa zici papa alexis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus...Fiinda ca este o fata eduktaa si e din familiee Buna si religioasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frati Jonas Brothers este cea mai tare trupa sunt cei mai tari ca si Selena Gomez si Mylei Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas brothers. logic si normal.multi dintre cantaretii alesi de tine sunt foarte buni, insa jonas bothers au niste voci mai speciale, pe langa faptul ca sunt si compozitori.si ma scuzati ca zic asta, dar cei care l-ati votat pe eminem (rapper-ul alb) nu-l conoasteti prea bine. el creeaza melodii prin care rade de ceilalti artisti doar pentru ca este invidios si pentru ca nu mai are cu ce sa faca bani.este un arogant, invidios si jegos(scuzati-mi expresia)tongue.deci.Jonas brothersbig grin:X