| ZoeyMe a întrebat:

Imi puteti spune preferatul vostru din acesti artisti:
Lady Gaga
Eminem
Justin Biber
Miley Cyrus
Mie personal, doar unul imi place din ei si primeste funda cine imi zice artistul care il prefera si este acelasi cu al meu.Si va rog sa va argumentati raspunsurile.

Edit: Nu prea se potrivesc majoritatea raspunsurilor si cele care da nu imi place cum sunt argumentate, deci pana acum nimeni funda.

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Preferatul meu este Eminem deoarece Nu este un prefacut, arogant(ingamfat/madru/increzut/fudul), irascibil, cocalar, alintat ca restul enumerati de tine, insa nu cred ca ma insel cand spun ca preferatul tau e biberON laughing

21 răspunsuri:
| ZoeyMe explică:

Gresit.Imi place doar Eminem si restul sunt doar niste cocalari si pitipoance.Adica,cum sa-mi placa de Justina aia?

| pwp a răspuns:

1.lady gaga deoarrece are videoclipuri si melodii fffoarte originale, e nonconformista
2.nu sunt fana miley dar imi ploac foarte multe melodiile
3. eminem nu ascult, dar ma dat pe spate melodia love the way you lie
4.pe justin biberon il detest.

| Abcfunny a răspuns:

Miley Cyrus

| Anileda a răspuns:

Justin si Miley sunt mici copii pe langa Eminem si Lady Gaga

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Întotdeauna Eminem.Bye!kiss

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eminem, pentru ca restul nu-mi plac.

| Andreyutz a răspuns:

Eminem

| TeoIonela a răspuns:

Eminem...deoarece.e putin mai diferit de ceilalti din lista de mai sus?!big grin.

| EveTorres a răspuns:

Dintre acestia al meu este myley cyrus iar al tau cred ca este justin biber. e bine?

Răspuns utilizator avertizat
| gabylovee13 a răspuns:

Lady gaga si jusin bieber

| darii a răspuns:

Justin Bieber.

| rin a răspuns:

Eu îl prefer pe Eminem. când eram într-a 7-a, era preferatul unei bune prietene și când o vizitam ascultam deseori melodiile lui. cred că dintr-un fel de obișnuință a ajuns să-mi placă. dar nu-mi place „Recovery" și melodia cu Rihanna e îngrozitoare.

| gabriellafan1vanessa a răspuns:

Miley cyrus.imi place deoarece are ceva special, atunci cand canta o face cu pasiune, mie mi se pare ca traiesta cu pasiune fiecare clipa.esta o fata deosebita si devotata fiecarui lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus si justin bieber [parerea meastraight face]

| tatiana123 a răspuns:

Justin bieber si miley cyrus

| Achilles a răspuns:

Prefer pe Lady Gagawinking

| biscu_3726 a răspuns:

Justin bieber:X:X:X:X

| elizza a răspuns:

Eminem

| AnDrEeA_6523 a răspuns:

Justin bieber