| kimy19 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste noutati despre Bill Kaulitz? si va rog fara chestii de genul a murit sau altele

Răspuns Câştigător
| byaanca a răspuns:

BILL KAULITZ -BLOND ochelari de soare,piercing-uri, barba nerasa si par blond, aranjat in sus ca si fratii Jedward! atat de excentruc a aparut Bill Kaulitz(22),de curand,in Los Angeles. Vocalul trupei Tokio Hotel,care locuieste de un an la Hollywood, cu fratele sau Tom, devine din ce in ce mai ciudat.De cand nu se mai afla in lumina reflectoarelor, Bill pare ca decade pe zi ce trece.Nu mai are nimic de-a face cu adolescentul de alta data.Se spune ca ii lipsesc recunoasterea si confirmarea valorii sale.Tokio Hotel nu au renuntat inca la speranta unui comeback:in primavara anului 2012 va aparea un nou album, zic ei...
Sper ca ti-am fost de folos, FUNDA?

5 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Ia-ţi o viaţă.

| Pulpițele a răspuns:

Poi nu stiai ca a murit?

| ILoveTokioHotel a răspuns (pentru Pulpițele):

Pentru numele lui Dumnezeu...Bill Kaulitz n-a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.myidol.ro/tag/bill-kaulitz
Ai aici multe detalii despre el si alte vedete.

| jedfan a răspuns:

Aha si toti ii fac pe Jedward gay.atunci de ce a copiat freza gemenilor? Cam toti baietii din Romania si in toata lumea si-au facut freza asta si toti din cls. de la mine spun ca sunt gay, desi ei s-au tuns ca Jedward ca si alte vedete din Romania...Alex Velea.etc. http://romaniansjedwardfans.blogspot.com/