| anonim_4396 a întrebat:

Repede dupstep cu Borgore sau Amadeus sau DeadMau5, Skrillex

4 răspunsuri:
| 非跳躍 a răspuns:

AAm 40 Melodi Skrillex

| Tralalalalalalalalalalala a răspuns:

Borgore. Pentru ca el e mai diversificat nu stiu suna mai... nu stiu dar mi se pare ca e cel mai bun Skrillex e doar foarte popular, si melodiile lui imi plac foarte tare dar are cam aceleasi efecte in toate melodiile, ceea ce ma deranjeaza putin. Melodiile mele preferate de la Borgore sunt Nympho si Love.

| kammy272315 a răspuns:

Si borgore dar si skrillex, eu una ii prefer pe amandoi. De exemplu de la skrillex make it bun dem, iar de la borgore nympho, love