| mocanz a întrebat:

Romini! Ce credeti voi despre c-walk?

2 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Hopa, se naste o noua generatie de c-walkeri.
Sper sa nu se intample ca in multele cazuri, sa se apuce si sa se lase. Ce parere am? E un stil, cum s-a mai zis: "un mod de a visa cu picioarele".
P. S: Lasa-mi si mie contul tau de YouTube, sa-ti vad si eu vidurile daca ai uploadat sau daca ai de gand sa iti incarci happy
Spor la dansat!

Stefan
| Stefan a răspuns:

C-Walk este un dans inventat de Crip Walk care nu se invata intr-o zi, trebuie multe luni pentru a reusi miscarea. C-Walk este asociat cu muzica hip-hop si rap.