| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca oricine poate invata sa faca c-walk?happy

Răspuns Câştigător
| Tigrilă a răspuns:

Daa laughing eu am invatat de la un prieten care danseaza tecktonik mrg mai multe oh go on si e foarte usorhee hee

2 răspunsuri:
| Alekzandra a răspuns:

Pai un coleg de al meu face si a incercat sa ma invete si pe mine laughing...lol.nu cred ca toata lumea poate...sau poate as fi invatat daca macar i-as fi dat si lui putina atentie cand ma invatalaughing.

| Nicoly_5422 a răspuns:

Nustiu cein c-walk daca e ceva rau nu stiu da daca e ceva bun sigur oamul tot poate invata dar nu toate la un loc daca cauti repeti poti face?