| Ralucaaa6 a întrebat:

Sal TPU kiss! E o melodie (cred ca e de la Lala Band) care stiu ca incepe asa(ceva de genu big grin ) Brrrrrrr,boy,boy,boy! Rampampampam![si dupa ce termina baiatul asta incepe o fata) love struck...Dar nu mai stiu cum se numeste laughing, imi spuneti voi? Sau daca imi dati un link happy Si daca o aveti in pc sa mi-o trimiteti si mie va rog lasati un id puppy dog eyes Raman datoare! big grin
Aaaaa, dau funda kiss

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| adw28 a răspuns:

Sore feat. Alex Velea - Different http://www.youtube.com/watch?v=T_VwgbT2O-8

| Ralucaaa6 explică (pentru DuduAndutza):

Mersi mult kiss o ai in pc sa mi-o trimiti si mie? big grin

| DuduAndutza a răspuns (pentru Ralucaaa6):

Dap...kiss

| DuduAndutza a răspuns:

Deea.goth...si ti-o trim