| alex_6189 a întrebat:

Legat de winamp,cand selectez o melodie sa o ascult nu mi-o porneste, ci selectarea trece prin toate melodiile pana ajunge la o melodie care merge.Cum fac sa-mi mearga din nou toate melodiilesad?

3 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ceaowinking
Ar fi niste variante
1)Descarca un alt Winamp
2)Descarca Windwos Media Player (scrii si ce windows ai), eu pe asta il folosesc e mult mai simplu, pur si simplu dai click pe melodie si gata.
3)Lasa id-ul tau ca sa vad mai bine ce ai, insa daca folosesti 1 din primele variante nu cred ca o sa fie nevoie big grin

| Chimie a răspuns:

Trebuie sa ai melodia salvata in calculator.

| cristinutza13 a răspuns:

Pai selectezi melodii si le pui in winamp lasi sa cante toate melodiile si dupa ce ajunge la ultima melodie o sa o ia de la capat.