| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
Cum fac ca sa imi porneasca melodiile de pe winamp? Am facut playlist deala si am dat pe save list si cand dau pe casuta cu numele unde am salvat playlistul nu imi porneste o melodie anume ci..cum sa zic..selecteaza o melodie nu porneste melodia, o face asa pe secunda si dupa aia selecteaza alta melodie tot asa o secunda apoi selecteaza alta si tot asa se plimba selectarea asta ca sa zic asa prin tot playlistul de vreo 2 minute de cand am dat sa porneasca muzica. Am apasat pe toate butoanele alea si nimic, tot asa face. Ce sa fac?
FUNDA

1 răspuns:
| AllEyezOnMe a răspuns:

Iti recomand sa faci un playlist pe YouTube sa asculti de acolo, asa face la multe persoane..rr la windows.

Coronita tongue?