| Mihai_George_1997 a întrebat:

Sall, am vazut o muzica aseara la Bamboo Night dar nu canta nimeni era deca asa o melodie si era ceva in genu, nu prea ma pricep dar era asa : Ta nana nanana nana nana ta ta nana nanana nana na na na, era foarte misto dar era cantata din orga cred, oricum

2 răspunsuri:
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Scuze dar raspunsul la aceasta intrebare nuexista! Nimeni nu stie!

| Mihai_George_1997 explică (pentru Vasilescu_Cami_1999):

Cred ca tu ai raspuns aici ca sa fi in top, sti macar ce e ala Bamboo Night sau macar ai fost vreodata? vezi de treaba ta fetito