| Avantasia a întrebat:

Sall! Ce parere aveti despre persoanele gotice?

7 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Ce parere sa am thinking
Mi sa par oameni ca si ceilalti laughing

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Sunt oameni ca toti oamenii, cu o viziune diferita asupra lumii si fata de ceilalti.Si sunt si putin ciudati.In orice caz nu am nimic impotriva lorhappy

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Stilul e fantastic:X, dar ideologia e cam...ma rog.Ideea e ca oamenii nu trebuie judecati doar prin faptul ca sunt diferiti de altii,lucru care, din pacate, se intampla foarte des.La urma urmei e trebuie fiecaruia cum se imbraca, ce gen de persoana vrea sa fie etc.Deci mie mi se par ok, tot oameni sunt si ei.
Pa!

| 2PacalypseNow a răspuns:

M.u.e lor

| andreigroza19 a răspuns:

Sunt persoanele pesimiste de pe aceasta planeta

| Чернобыль a răspuns:

Eu sunt o gotica.
M**e manelistilor nu noua.

| Didi33D a răspuns:

Sunt oameni normai care nu sunt normalilaughing