| asdD a întrebat:

Sall:*de ce d***cu nu mai pot sa adaug in lista mea de mess pe nimeni? nu mai am pe nimeni in ADRESS BOK sau cum iii zice am 380 in lista
dar dc nu mai ma lasa?

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Încearca să dezinstalezi yahoo mesenger si apoi instalează'l din nou happy

| Rrawr a răspuns:

Nu stiu daca patesti aceeasi chestie care o pateam eu, dar cand mi-am facut id nou, am tot bagat iduri pana la un moment dat nu ma mai lasa. Asta pentru ca bagasem prea multi. Si dupa m-a lasat sa mai bag mai pe seara sau urmatoarea zi.
Sper ca te-am ajutat!