| AndraMariia a întrebat:

HI, TPU! Mi-am facut un ID de mess nou si cand vreau sa adaug lumea in lista, mi-i baga pe toti la 'adress book'... ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să îi pui pe rând în decurs de 2-3 zile că se pare că mai nou cei de la yahoo restricționează din ce în ce mai mult acțiunile userilor cu conturi free încercând să îi convingă(forțat) să utilizeze yahoo plus-ul care este identic dar trebuie plătit.Succes

| Gabi19971983 a răspuns:

Pai ai adaugat prea multe persoane in lista in acea zi. Asteapta o zi si vei putea.Si eu am patit la fel. Sau poti sa ii trimiti din id-ul vechi pe cel nou asa: http://www.videotutorial.ro/? p=8519

Funda?

| FirstplaceXXX a răspuns:

5 id-uri p zi frate :p