| Ade_5314 a întrebat:

Buna:*
In ultumul timp, cand adaug un idi in lista de mess imi intra la Adress Book...Care este cauza...ce as putea face sa imi bag idi-uri in lista?
Funda!:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii dai acc trebuie sa bifezi celalalt punctule,
poti sa bagi pe respectivul in lista sau in adres book,
scrie acolo in engleza, trebuie doar sa citestitongue

| denisuk12 a răspuns:

Si eu am problema asta :@!

| antonio30 a răspuns:

Iti recomand sa reinstalezi Yahoo! Bafta! Funda?

| micutsaa21 a răspuns:

Pai cauza este ca ai bagat multe id-uri de odata iar acum trebuie sa mai astepti ceva vreme cam o zi doua ca sa bagi iar vreo 10 cam asa..cand e id facut atunci si nai niciun prieten in lista asta se intampla..la mine asta a fost..acum nu stiu ce s-a intamplat la tine oricum eu ti-am spus

| Ade_5314 explică (pentru micutsaa21):

Stiam ca asaseintampla cand faci idi nou, dar idi-ul meu nu e nou!laughing

| micutsaa21 a răspuns (pentru Ade_5314):

Ehii trebuia sa spui