| eooAlexandra a întrebat:

SAll TPU am nervoie sa imi spuneti de unde as putea sa imi descarc melodia stay with me tonight deepside deejays am cautat pe google pentru cei rautaciosi si nu mi-au da ce am vrut straight face pls ajutati`ma

4 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Cristi.tatar este id-ul meu de mess.contacteaza-ma si ti-o trimit.

| CRISS69TM a răspuns:

Totul cu litere mici.

| CRISS69TM a răspuns:

Eu sunt online aproape tot timpul, dar nu pot fi tot timpul la calculator.am ajuns acasa pe la 19.00. daca esti pe net incearca acum sau seara dupa 20.00 zilele urmatoare.