| Andrey19 a întrebat:

am si eu o intrebare. In episodu din seara aceasta din pariu cu viata am auzit-o o melodie dar nu stiu cum i zice era ceva cu (i miss you) atat am auzit din melodie ca am prins-o pe sfarsit

Răspuns Câştigător
| AriaLove a răspuns:

Aaa big grin Atunci nu stiu cum se numeste... adica am ascutat-o in film, dar nu o stiu ..Scuze

2 răspunsuri:
| AriaLove a răspuns:

Pai cam asta au cantat, doar ca niciuna nu se termina cu "i miss you" :

Liviu Teodorescu si Andrada - I Belive I Can I Fly
Alina si Dorian - You're The One That I Want
Raphael, Dima, Vlad si Dorian - Doua Cuvinte
Adela Popescu - Mai Ramai si Maine Vine Iar

Sper ca te-am ajutat!

| Andrey19 explică (pentru AriaLove):

Pai nu ca erau la o petrecere si ascultau muzica nu au cantat-o ei big grin

| AriaLove a răspuns (pentru Andrey19):

Aaa big grin Atunci nu stiu cum se numeste... adica am ascutat-o in film, dar nu o stiu ..Scuze