| Raengar a întrebat:

ce trupe de rock romanesti stiti in afara de Transsylvania Phoenix si Alternosfera

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Cargo
Iris
Rosu si Negru
Magica
Truda
Trooper
Negura Bunget
Neuroleptica
Compact
Pasarea Colibri

Cam atatea imi amintesc momentan...Pace!

6 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Pasarea Colibri, Iris, Timpuri Noi, The Moood, Cargo, Voltaj, The Amsterdams, Vertigo, Tooper, Holograf, Vita de Vie, Vama Veche, Proconsul, Bere Gratis, Luna Amara, Semnal M, Progresiv TM, Sfinx, Mondial, Directia 5, Implant pentru refuz, Taine, Magica, Kumm, Negura Bunget, Travka, Altar, Sanctuar, Celelalte Cuvinnte, Abigail, Infian Fall, Phenomenon, Gandul matei, Focul viu, Odissey, Avatar, Bucovina, Coma, Crize, Iod, Compact, OCS, Cadavrul, Rosu si Negru. ( cam atat imi amintesc acum)

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

O trupa excelenta de punk- rock se numeste RECYCLE BIN. cauta pe youtube si gasesti cateva melodii de ale ei.

| a1doru a răspuns:

Rosu si negru [prin anii '70].erau mai buni ca fhoenix, da s-au carat din tara.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cargotongue,Iris.

| Gabrielaandrei98 a răspuns:

Mai este si publika