| OctaLoL a întrebat:

Imi spuneti si mie melodii hip hop sau rap? Cel care a spus cele mai multe melodii primeste fundabig grin

1 răspuns:
| Multumesc a răspuns:

Baiatu' nu trebuie sa-ti bage cineva pe gat hip-hopu' eu acum pot sa-ti spun peste 100 de melodii degeaba daca nu o sa-ti placa. asa ca baga tu frumos pe youtube(ex): elly,nane,grasu xxl, vescan, jerryCo. si alegeti tu singurel ce-ti place si pe viitor nu mai pune intrebari din astea. ca te faci de ***. trebuie' sa vina de la sine sentimentu' de a asculta hip-hop...raised eyebrowsoh go on