| Myyy3 a întrebat:

Sall.Vreau niste nume de formatii ROCK celebre cu muzica buna si ritm mai rapid dar nu satanic.In afara de Linik Park si Skillet ce mai stiti? puteti recomada si melodii.

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Baga ceva thrash daca vrei rapid.
Sodom, Slayer, Megadeth, Destruction, Annihilator, Anthrax, Kreator, Havok.
Daca-ti plac, iti mai spun.

| greyhound a răspuns:

A zis omu formatii celebre si cu muzica buna si in afara de megadeth si black sabbath s-au scris numai aiureli.
paramore - trupa rock rolling on the floor

| LastChance a răspuns (pentru greyhound):

Unde-i aiurealea in raspunsul meu?

| MeConstantine a răspuns:

Saliva, googsmack p.o.d. etchappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avenged Sevenfold
KoRn
SlipKnot
System Of A Down
Apocalyptica
Avantasia
Blind Guardian
Black Sabbath
Children of Bodom
Novembers Doom
Katatonia.

| TheDifference a răspuns:

30 seconds to mars
limp bizkit (nu e trupa, e o singura persoana laughing )
three days grace

| Morrígu a răspuns:

Bună.
Încearcă : 30 seconds to mars, the pretty reckless, Ancient bards, Paramore, Apocalyptica, The cranberries Şi poate ţie îţi place ascultă şi Three days grace ( Eu nu mă arunc după ei ) Cam asta ascult eu
Pe curând.